Gra Rodzinna Spadające Cegły Zbuduj Mur Wall Game

23,00 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa.

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Gra Mur Pana Humpty Dumpty

Doskonała gra zręcznościowa dla całej rodziny, która ćwiczy umiejętności manualne i błyskotliwość wszystkich zawodników. Gra Zbuduj Mur uczy zdrowej rywalizacji, a także buduje napięcie, jednak cała rozgrywka okraszona jest radosnym śmiechem. Bardzo proste zasady gry sprawią, że zaangażuje się w nią cała rodzina — niezależnie od wieku.

Zestaw gry zręcznościowej zawiera:
- podstawę ściany i jej ramki,
- figurkę Pana Humpty Dumpty,
- cegły,
- 2 kielnie,
- instrukcję.

Jak grać w Budowanie Muru? Zdecydujcie, który z zawodników rozpoczyna zabawę — proponujemy, by był to najmłodszy z uczestników. Po złożeniu zabawki i ułożeniu wszystkich cegieł, na których szczycie znajduje się Pan Humpty Dumpty, próbujcie w delikatny sposób wypychać kielnią cegły z muru. Przegrywa osoba, która sprawi, że pracowity murarz spadnie na ziemię. By urozmaicić zabawę, usuwajcie elementy ze ściany tak, by utrudnić ruch kolejnemu graczowi.

Wszelkie elementy wchodzące w skład zestawu wykonane są z bezpiecznego i nietoksycznego materiału, jakim jest plastik. Gra posiada certyfikat CE, odznacza się dokładnym wykonaniem, a także przyjemną kolorystyką i ciekawym wzornictwem. The Wall Game zapakowana jest w kolorowe pudełko, dzięki czemu idealnie nadaje się na prezent.

Wymiary wybranych elementów:
- ściana z cegieł: 24 cm x 21 cm,
- murarz: 12 cm x 8,5 cm,
- cegła: 5,5 cm x 3,5 cm x 2 cm,
- kielnia: 7,5 cm.

Wymiary opakowania zabawki:
- 27, 5 cm x 8,5 cm x 27,5 cm.

LEANToys
1135
19 Przedmioty

Specyficzne kody