Jeździk Pchacz Ford Ranger z Daszkiem Czerwony

259,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa.

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Czerwony jeździk Ford Ranger Wildtrak

Prezentowany produkt to wielofunkcyjne, dziecięce autko, które zostało zaprojektowane na specjalnej licencji firmy Ford. Samochodzik ten został zaprojektowany z myślą o wszystkich dzieciakach, które osiągnęły 12. miesiąca życia. Pojazd ten rewelacyjnie sprawdzi się w roli zarówno pchacza, jak i chodzika. Czerwony samochodzik jest dokładnym odwzorowaniem modelu Forda Rangera Wildtrak.

Mały kierowca Forda Ranger może bawić się, naciskając klakson i przyciski muzyczneumieszczone na kierownicy. Guziki te ukrywają pod sobą wiele zabawnych dźwięków. Zaraz pod kierownicą znajduje się deska rozdzielcza z przyciągającą wzrok ozdobą w formie imitacji prędkościomierza i obrotomierza. Istotną zaletą modelu są świecące przednie światła LED, które podnoszą poziom udanej zabawy, a także bezpieczeństwo. W tylnej części jeździka, a także pod siedzeniem, znajdują się praktyczne schowki na drobiazgi malucha.

Czerwony jeździk dla dzieci został wykonany z lekkiej, plastikowej konstrukcji, która wyróżnia się ergonomicznym kształtem. Dziecięcy pojazd łączy w sobie kilka istotnych funkcji, które pozwalają na nieprzeciętne dopasowanie przedmiotu do potrzeb dziecka. Zabawkowy Ford może pełnić funkcję pchacza dla najmłodszych, a także funkcję jeździka - idealną, gdy dziecko potrafi już samodzielnie siedzieć i odpychać się od podłoża nóżkami. Co więcej, w zestawie znajduje się daszek chroniący dziecko przed niespodziewanymi opadami lub promieniowaniem słonecznym. W zestawie znajduje się także wygodne, komfortowe oparcie, barierki bezpieczeństwa i podnóżki, które w prosty sposób można zdemontować.

Co ważne, duże koła z gumową opaską, wyciszającą pojazd, posiadają innowacyjny system skrętu kół, który ułatwia prowadzenie pojazdu bez użycia siły. Ich stalowa oś gwarantuje wytrzymałość obciążenia do aż 23 kg.

Wymiary jeździka:
- długość: 70 cm,
- szerokość: 34 cm,
- szerokość z podnóżkami: 43 cm,
- wysokość z rączką: 83 cm,
- waga: 5,5 kg.

2489
1 Przedmiot

Specyficzne kody