Słodki Sklep 43 Akcesoria Gra i Świeci Wózeczek

44,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa.

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Słodki sklep z wieloma akcesoriami

Zestaw Sweet Shop to przesłodka zabawka dla wszystkich dziewczynek kochających wszelkie desery i lody. Komplet składający się z wózeczka ozdobionego daszkiem i megafonem, a także wielu plastikowych przysmaków, pozwoli dziecku na długą i wesołą zabawę. Możliwość wcielenia się w sprzedawcę łakoci z pewnością zachwyci każdego malucha. Kolorowe stoisko posiada kółka i rączkę, co znacznie ułatwia przemieszczanie się dziecka z małym sklepikiem. Pokrywa wózka jest ściągana, dzięki czemu właścicielka kramiku ze słodyczami może przechowywać w nim swój wielokolorowy asortyment. 

Dużą zaletą stoiska z deserami są interaktywne funkcje. By uruchomić światełko w maszynce do robienia popcornu, a także wesołe dźwięki płynące z megafonu, należy zaopatrzyć się w 3 sztuki baterii AA 1,5 V, które nie są dołączone do zestawu. 

Słodki sklepik wykonany jest z materiałów wysokiej jakości, co gwarantuje jego długą żywotność, a także bezpieczeństwo płynące z korzystania. Zabawka ta przeznaczona jest dla dziewczynek, które ukończyły 3. rok życia. 

 

Na pakiet słodkiego sklepu składa się wiele słodkich części, między innymi:

- wózeczek na kółkach z rączką,

- monety, 

- megafon,

- popcorn wraz z pojemniczkami,

- lizaki,

- lody na patykach,

- lody w rożkach,

- maszynka do popcornu, 

- stojak na lody,

- ozdoby z motywem lodów.  

 

Wymiary kolorowej zabawki:

- 19,5 cm x 36 cm x 38,5 cm

Wymiary opakowania:

- 28 cm x 24 cm x 21 cm

LEANToys
3394
1 Przedmiot

Specyficzne kody