Kuchnia Dla Lalek Z Akcesoriami Świeci Gra Różowa

88,00 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa.

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Różowe meble kuchenne i akcesoria dla lalek

Kuchnia składa się z czterech, oddzielnych segmentów, którymi dziewczynka może udekorować pomieszczenie w domku dla lalek według swojego pomysłu. Zestaw ten jest pełnym wyposażeniem kuchni, dzięki czemu na pewno wzbudzi duże zainteresowanie wśród dziewczynek. Zabawkowa kuchnia stymuluje wyobraźnię dziecka, równocześnie rozwijając jego samodzielność, zdolności manualne oraz kreatywność

Konstrukcja kuchni umożliwia otwieranie i zamykanie drzwiczek, ponadto wyróżnia się efektami świetlnymi i dźwiękowymi, dzięki czemu elementy zestawu rewelacyjnie imitują ich realne odpowiedniki. Różowo-biała kuchnia jest bardzo dziewczęca, składa się z imponującej liczby dodatków, przez co z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę. Wnętrze szafek i przedmiotów AGD wypełnione jest wielokolorowymi nadrukami zawartości — między innymi talerzami lub jedzeniem.

W zestawie znajdują się przeróżne akcesoria:
- kosz na brudne naczynia w zmywarce,
- dwa ruszty w piekarniku,
- półki na produkty spożywcze w szafkach i lodówce,
- podstawowe artykuły spożywcze, sztućce, garnki, patelnia, serwis kawowy, toster i szklanki.

Zabawkowa kuchnia dla lalek posiada certyfikat CE, który w duecie z bezpiecznymi, atestowanymi materiałami, z jakich została wykonana, czyni ją rewelacyjnym przedmiotem. Wszelkie efekty świetlne i dźwiękowe działają po zasileniu zabawki 3 sztukami baterii LR44/AG13, które są dołączone do zabawki. Kuchnia dostosowana jest do wszystkich dziewczynek w wieku 3 lata wzwyż. Zapakowana jest w urocze, różowe pudełko z przeźroczystą witrynką i rączką umieszczoną w górnej części opakowania.

Wymiary kuchni:
- cała kuchnia: 48 cm x 31 cm,a
- segment ze zmywarką: 10 cm x 31 cm,
- segment z piekarnikiem: 10 cm x 31 cm,
- segment ze zlewozmywakiem: 13 cm x 31 cm,
- segment z lodówką: 13 cm x 31 cm.

Wymiary opakowania:
- 53 cm x 35 cm x 8,5 cm.

LEANToys
3506
35 Przedmioty

Specyficzne kody