Kosiarka + Akcesoria Ogrodowe Doniczka Grabki

37,00 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa.

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Kosiarka ogrodowa + akcesoria

Zestaw umożliwiający małemu pomocnikowi pracę w ogrodzie jest świetną zabawką dla każdego dziecka! Pozwoli on na wspólne, a przede wszystkim przyjemne spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Kosiarka ta sprawi, że Twoje dziecko będzie mieć możliwość zabawy w naśladowanie dorosłych, co przyniesie mu wielką frajdę. Posiadanie własnego urządzenia, które wygląda jak prawdziwy sprzęt, bardzo pomocny podczas wykonywania prac ogrodowych, sprawi maluchowi ogromną radość.

W skład zestawu dla ogrodnika wchodzą:
- kosiarka,
- doniczka,
- podstawka,
- grabki,
- łopatka,
- widełki.

Zabawkowa kosiarka dla dzieci ma odpinaną rączkę, dzięki czemu można ją przechowywać, nie zajmując wiele miejsca. Jej główną zaletą jest rewelacyjne wzornictwo połączone z bardzo przyjemną dla wzroku kolorystyką. Pomarańczowo-zielona kosiarka posiada szarą rączkę, a także czarne, obrotowe koła. Umożliwiają one zabawę na różnych powierzchniach, dzięki czemu kilkulatek może bawić się zarówno w domu, jak i na ogródku. Ponadto neutralna kolorystyka zabawkowego sprzętu sprawia, że zabawę z chęcią podejmie chłopiec, jak i dziewczynka.

Wszelkie elementy wchodzące w skład zestawu wykonano z wysokogatunkowego plastiku, co w duecie z solidnym wykonaniem jest gwarancją bezpieczeństwa płynącego z użytkowania oraz trwałości. Budowa kosiarki jest bardzo prosta, mimo to zaznaczono w niej najważniejsze elementy prawdziwego sprzętu. Niska waga zabawki, a także wymiary dostosowane do wzrostu kilkuletnich dzieci tylko przyczynią się do frajdy, jaką maluchy będą czerpać z zabawy.

Zestaw zabawek przeznaczony jest dla wszystkich dzieci powyżej 3. roku życia. Ze względu na użycie atestowanych materiałów, zabawka ta posiada certyfikat CE. Kosiarka wraz z akcesoriami zapakowana jest w kolorowe, estetyczne pudełko, dzięki czemu fantastycznie sprawdzi się w roli prezentu.

Wymiary elementów zestawu:
- wysokość kosiarki od ziemi do rączki: 63 cm,
- panel kosiarki: 22 cm x 31 cm x 10 cm,
- doniczka: 12 cm x 12 cm.

LEANToys
2591
111 Przedmioty

Specyficzne kody