Rower Trójkołowy PRO300 Czarny Koła EVA Dla Dzieci

217,71 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa.

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Rower trójkołowy PRO300 w kolorze czarnym

Zastanawiasz się, jak od najmłodszych lat rozwijać w dziecku nawyk aktywnego spędzania wolnego czasu, jednak w bardzo przyjemny sposób? Mamy coś dla Ciebie - trójkołowy  rowerek PRO300, który z pewnością spełni Twoje wymagania, mając na uwadze bezpieczeństwo dziecka.

Wybierając rowerek dziecięcy, warto wziąć pod uwagę fakt, iż modelPRO300 jest sprzętem wielofunkcyjnym. Czarny trójkołowiec będzie rósł razem z Twoim dzieckiem i umiejętnościami, jakie nabierze wraz z biegiem czasu. Model PRO300 z łatwością możesz modyfikować wedle potrzeb - złożyć podnóżki, zdemontować rączkę bądź obręcz. Elementy takie jak baldachim z filtrem UV, który chroni dziecko przed promieniowaniem, a także prowadnik, umożliwiający dorosłemu kierowanie pojazdem, czynią rower wózkiem spacerowym.

Rower PRO300 zaprojektowano i wykonano z dbałością o najmniejsze szczegóły, co w wysokim stopniu wpływa na bezpieczeństwo i prawidłową pozycję dziecka. Przedstawiony model jest bardzo stabilny, co znacznie podnosi łatwość użytkowania, tym samym eliminując ryzyko związane z utratą równowagi.

Zastanawiasz się, czy trójkołowy rower na pewno spodoba się Twojemu małemu rowerzyście? Jesteśmy przekonani, że tak! Czarno-biała kolorystyka nawiązująca do motywu zebry oraz lusterko w kształcie misia zwrócą jego uwagę, zachęcając go do aktywnej zabawy i częstych spacerów. Mały koszyczek umieszczony w przedniej części sprzętu da dziecku szansę na transport zabawek, co pozytywnie wpłynie na jego poczucie samodzielności.

Trójkołowy rower dla dzieci dostępny jest również w kolorze różowym, fioletowym, czerwonym i niebieskim, przeznaczony jest dla wszystkich dzieci od 37 do 72 miesiąca życia, których waga nie przekracza 25 kg.

 

Polecamy wielofunkcyjny rowerek PRO300 ze względu na:

- idealne dopasowanie sprzętu do poziomu rozwoju dziecka,

- niską wagę rowerka (około 12 kg),

- możliwość kierowania rowerkiem przez rodzica prowadnikiem z regulowaną wysokością,

- zamontowane pasy bezpieczeństwa,

- solidne i duże koła EVA,

- baldachim z filtrem UV,

- podnóżki z funkcją szybkiego demontażu.

 

Wymiary trójkołowca:

- średnica kół: 23 cm,

- szerokość siedziska: 40 cm,

- wysokość całkowita: 108 cm,

- długość:  83 cm,

- szerokość: 50 cm,

- rozstaw kół: 50 cm,

- odległość od środka siedziska do pedałów: 40 cm,

- wysokość oparcia: 35 cm,

- szerokość kierownicy: 40 cm.

 

Wymiary opakowania: 75 x 26 x 40 cm

 

Waga: 11 kg

LEANToys
2631
18 Przedmioty

Specyficzne kody