• Interaktywny Piesek Na Smyczy + Buda Biało-Brązowy
  • Interaktywny Piesek Na Smyczy + Buda Biało-Brązowy
  • Interaktywny Piesek Na Smyczy + Buda Biało-Brązowy
  • Interaktywny Piesek Na Smyczy + Buda Biało-Brązowy

Interaktywny Piesek Na Smyczy + Buda Biało-Brązowy

72,00 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa.

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

 Interaktywny Piesek Biało-Brązowy Na Smyczy + Buda 

Jeśli Twoje dziecko od zawsze marzy o własnym zwierzaku — opiece nad nim, wychodzeniu na długie spacery, a przede wszystkim wspólnej zabawie,  na smyczy będzie doskonałym pomysłem. Zabawka ta pomoże Twojemu dziecku nabyć umiejętności niezbędne do posiadania własnego zwierzątka. Zabawa z pluszowym pisakiem nauczy go i w opiece, co będzie bardzo ważne w przyszłości.

Brązowo-biały pies na smyczy wykonany jest z miękkiego i nietoksycznego, w 100% przyjaznego dla środowiska materiału, który jest bardzo przyjemny w dotyku. Zwierzak ma duże, ciemne oczy, wystający ogonek i duży nos, który delikatnie błyszczy. Ozdobiony jest czerwoną chusteczką, dodającą mu uroku. Zabawka posiada długą smycz zakończoną przełącznikiem, dzięki czemu dziecko w prosty sposób może sterować swoim pieskiem. Możliwość ta sprawia, że zabawa będzie wydawać się dziecku bardzo rzeczywista, a przede wszystkim ciekawa.

Zabawkowy piesek przeznaczony jest dla wszystkich dzieci, które ukończyły 3. rok życia. Piesek posiada certyfikat CE, co jest potwierdzeniem, że spełnia wymagania dyrektyw Unii Europejskiej. Jest to bardzo bezpieczna zabawka, pozbawiona ostrych elementów.

Wymiary zabawki:

- piesek: 22 cm x 24 cm x 11 cm,
- smycz: 97 cm.

Wymiary opakowania:

- 24 cm x 19 cm x 15 cm.

LEANToys
3977
22 Przedmioty

Specyficzne kody