STATKI

STATKI

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-8 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Statek Pasażerski Wycieczkowy...

Wyrusz w niezapomnianą morską podróż z naszym statkiem wycieczkowym! Poruszający się po włączeniu, z dźwiękami i światłami. Inteligentny system unika przeszkód, zapewniając bezpieczną i ekscytującą zabawę!
Cena 31,00 zł
średnia ocen: 0

Statek Kuter Rybacki Kolekcjonerski...

Ten model statku kolekcjonerskiego jest wyjątkowym dziełem rzemieślniczym. Jest on umiejscowiony na solidnych drewnianych nóżkach, co nadaje mu elegancji i wyrafinowania. Statek ma granatowy kolor, który urozmaicony jest biało-czerwonymi paskami.
Cena 66,00 zł
średnia ocen: 0

Statek Kolekcjonerski Drewniany Kuter...

Ten model statku kolekcjonerskiego jest wyjątkowym dziełem rzemieślniczym. Jest on umiejscowiony na solidnych drewnianych nóżkach, co nadaje mu elegancji i wyrafinowania. Statek ma biały kolor, który urozmaicony jest granatowo-czerwonymi paskami.
Cena 66,00 zł
średnia ocen: 0

Statek Drewniany Kolekcjonerski Łódź...

J.S. Elcano to prawdziwe dzieło sztuki, które nie tylko zachwyca swoją estetyką, ale także oddaje hołd historycznym żaglowcom i podróżom morskim. Idealnie nadaje się do wyeksponowania w gablocie lub jako dekoracja w przestrzeni mieszkalnej.
Cena 164,00 zł
średnia ocen: 0

Zabawka Misja Kosmiczna Rakieta...

Zestaw kosmiczny to zabawka, która umożliwia dzieciom wcielenie się w rolę astronautów i eksplorowanie kosmicznych tajemnic. Ten zestaw, składający się z 15 elementów, zapewnia niezliczone możliwości zabawy, kreacji i odkrywania kosmosu.
Cena 222,00 zł
średnia ocen: 0