Nowe produkty

Latający Astronauta Sterowany Ręką...

Latający astronauta sterowany ręką to zabawka RC dla dzieci. Po włączeniu unosi się dzięki śmigłom i reaguje na ruchy dłoni, dostosowując wysokość. Wyposażony w technologię wykrywania przeszkód, ładowany przez USB, zapewnia wiele radości.
Cena 27,00 zł
średnia ocen: 0

Megafon Zmieniacz Głosu Nagrywanie...

Zmieniacz głosu megafon, przypominający otwarte usta, oferuje trzy tryby: kobiety, mężczyzny i robota. Posiada funkcję nagrywania oraz tryb nagranego śmiechu. To idealne urządzenie na imprezy i zabawy, dostarczające mnóstwo radości i śmiechu.
Cena 29,00 zł
średnia ocen: 0

Auto Ford Shelby GT500 W Skali 1:24...

Licencjonowane autko Ford Shelby GT500 w skali 1:24 w kolorze srebrnym. Szczegółowo zaprojektowane, z napędem umożliwiającym dynamiczne ruszanie. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, wiernie odwzorowuje wygląd prawdziwego modelu.
Cena 39,00 zł
średnia ocen: 0

Auto Ford Shelby GT500 W Skali 1:24...

Licencjonowane autko Ford Shelby GT500 w skali 1:24 w kolorze czarnym. Szczegółowo zaprojektowane, z napędem umożliwiającym dynamiczne ruszanie. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, wiernie odwzorowuje wygląd prawdziwego modelu.
Cena 39,00 zł
średnia ocen: 0

Łódź Policyjna Zdalnie Sterowana RC...

Zdalnie sterowana łódź policyjna w intensywnym niebieskim kolorze z policyjnymi oznaczeniami. Sterowanie za pomocą 27 MHz pilota zapewnia precyzyjne manewry. Sprawny napęd umożliwia płynne poruszanie się po wodzie, oferując realistyczne doznania.
Cena 52,00 zł
średnia ocen: 0

Zestaw Policyjny Wóz Quad Figurki...

Zestaw Policyjny zawiera wieżę kontrolną, wóz policyjny, quada, helikopter z efektami dźwiękowymi i świetlnymi oraz dwie figurki policjantów. Realistyczne detale i trwałe materiały zapewniają dynamiczną, kreatywną zabawę i długotrwałe użytkowanie.
Cena 54,00 zł
średnia ocen: 0