ZABAWKI NA RADIO

zabawki na radio,sterowane radiem, modele rc, modele r/c

Jest 227 produktów.

Pokazano 1-8 z 227 pozycji

Aktywne filtry

Zdalnie Sterowana Karetka Ambulans RC...

Odkryj naszą nową zdalnie sterowaną karetkę RC! Kompaktowa, biała i pełna realistycznych efektów dźwiękowych i świetlnych. Bezpieczne gumowe koła i pełen zakres ruchów zapewniają niezapomnianą zabawę!
Cena 28,00 zł
średnia ocen: 0

Samolot RC Zdalnie Sterowany Biały...

To nie tylko fantastyczna zabawka, ale także świetny sposób na rozwijanie zdolności sterowania zdalnego i kreatywności. Dźwięki i światła dodają dodatkowej atrakcyjności, sprawiając, że zabawa tym samolotem staje się jeszcze bardziej emocjonująca.
Cena 32,00 zł
średnia ocen: 0

Czołg R/C Zdalnie Sterowany Światła...

Odkryj niebieski zdalnie sterowany czołg! Pełna kontrola na pilota, ruchy w każdą stronę, efekty dźwiękowe i świetlne. Obracająca się lufa, płynne poruszanie na gumowych kołach. Realistyczna zabawa i stylowy design. Dla pasjonatów militariów i nie tylko!
Cena 40,00 zł
średnia ocen: 0

Czołg R/C Zdalnie Sterowany Światła...

Odkryj zielony zdalnie sterowany czołg! Pełna kontrola na pilota, ruchy w każdą stronę, efekty dźwiękowe i świetlne. Obracająca się lufa, płynne poruszanie na gumowych kołach. Realistyczna zabawa i stylowy design. Dla pasjonatów militariów i nie tylko!
Cena 40,00 zł
średnia ocen: 0

Czołg R/C Zdalnie Sterowany Światła...

Odkryj piaskowy zdalnie sterowany czołg! Pełna kontrola na pilota, ruchy w każdą stronę, efekty dźwiękowe i świetlne. Obracająca się lufa, płynne poruszanie na gumowych kołach. Realistyczna zabawa i stylowy design. Dla pasjonatów militariów i nie tylko!
Cena 40,00 zł
średnia ocen: 0