PUZZLE

PUZZLE

Jest 29 produktów.

Pokazano 1-8 z 29 pozycji

Aktywne filtry

Edukacyjne Puzzle 6w1 Klocki...

Zestaw 9 puzzli-klocków 6w1 z obrazkami dinozaurów (diplodok, spinozaur, triceratops, tyranozaur, pterozaur oraz stegozaur). Idealne dla dzieci powyżej 3. roku życia. Rozwijają manualność i wyobraźnię. Wymiary opakowania: 25.5 cm x 20.5 cm x 7 cm.
Cena 30,00 zł
średnia ocen: 0

Puzzle w Tubie Kosmos 28 Elementów

Zapraszamy do odkrywania kosmosu z naszymi kreatywnymi puzzlami dla dzieci od 3 roku życia! Zestaw zawiera 28 elementów i przedstawia małego kosmonautę wśród planet, rakiet i satelit.
Cena 31,00 zł
średnia ocen: 0

Zestaw Edukacyjnych Puzzli...

Zestaw edukacyjnych puzzli magnetycznych. W skrzynce znajdziesz litery, karty z nazwami rodzin, i tablicę magnetyczną z dwoma stronami. Jedna strona to miejsce na układanie słów, druga pozwala na rysowanie pisakiem (w zestawie). Zabawa i nauka w jednym.
Cena 34,00 zł
średnia ocen: 0

Zestaw Edukacyjnych Puzzli...

Odkryj nasz zestaw puzzli edukacyjnych z cyferkami. Puzzle w kształcie cyferek, karty pomocnicze, dwustronna tablica do magnesów i nauki w piśmie. Doskonały sposób na naukę matematyki.
Cena 34,00 zł
średnia ocen: 0

Książka Magnetyczna Dinozaury 36...

Ta interaktywna i edukacyjna książka przeniesie Cię w odległy świat prehistorycznych olbrzymów. Jej wnętrze skrywa tajemnicę, która pozwoli Ci odkrywać i eksplorować wspaniałe gatunki dinozaurów, a zarazem rozwijać kreatywność i zdolności manualne.
Cena 34,00 zł
średnia ocen: 0